22W apvali, įmontuojama LED panelė TOPAZ
Parsisiuntimai
Kodas: 6003000089
Modelis: TOPAZ90_R_22W_LED_2200
Įmontuojamas LED šviestuvas 7 mm storio profiliu. Pastovios galios elektroninis maitinimo šaltinis. Apsaugos laipsnis IP40. Atsparumas smūgiams IK03. Korpusas: polikarbonatas (PC), dažytas baltai (RAL9016). Difuzorius: polikarbonatas (PC). Sukomplektuotas su 4000K LED. Su integruotu maitinimo šaltiniu.
| Galia: | 22 W |
| Darbinė galia: | 22,4 W |
| Kelvinai: | 4000 Kelvin |
| Šviestuvo efektyvumas: | 98,2 lm/W |
| Šviesos srautas: | 2200 lm |
| Šviesos kampas: | 120° |
| Šviesos atitiktis (CRI): | ≥80 |
| Akinimo koeficientas (UGR) | <21,5 |
| Apsaugos klasė IK: | IK03 |
| Apsaugos tipas IP: | IP40 |
| LED prekės ženklas: | EPISTAR |
| Maitinimo šaltinis: | Integruotas |
| Ilgaamžiškumas: | 50000 L90/B10 25⁰C |
| Matmenys: | Ø220x25 mm |
| Pjaunama skylė: | Ø200-210 mm |
| Svoris: | 0,366 kg |
| Garantija (mėnesiais): | 36 |
