8W apvali, įmontuojama LED panelė TOPAZ_AVARINĖ
Parsisiuntimai
Kodas: 6003200086
Modelis: TOPAZ90_R_8W_LED_680_EM
Įmontuojamas LED šviestuvas 7 mm storio profiliu. Pastovios galios elektroninis maitinimo šaltinis. Apsaugos laipsnis IP40. Atsparumas smūgiams IK03. Korpusas: polikarbonatas (PC), dažytas baltai (RAL9016). Difuzorius: polikarbonatas (PC). Sukomplektuotas su 4000K LED. Su integruotu maitinimo šaltiniu ir 2 valandų veikimo avariniu moduliu.
| Galia: | 8 W |
| Darbinė galia: | 7,6 W |
| Kelvinai: | 4000 Kelvin |
| Šviestuvo efektyvumas: | 89,47 lm/W |
| Šviesos srautas: | 680 lm |
| Avarinio šviesos srautas: | MAX 357,88 lm |
| Avarinio švietimo laikas: | 2 h |
| Šviesos kampas: | 120° |
| Šviesos atitiktis (CRI): | ≥80 |
| Akinimo koeficientas (UGR) | <21,5 |
| Apsaugos klasė IK: | IK03 |
| Apsaugos tipas IP: | IP40 |
| LED prekės ženklas: | EPISTAR |
| Maitinimo šaltinis: | Integruotas |
| Ilgaamžiškumas: | 50000 L90/B10 25⁰C |
| Matmenys: | Ø100x25 mm |
| Pjaunama skylė: | Ø70-90 mm |
| Svoris: | 0,530 kg |
| Garantija (mėnesiais): | 24 |
| Modifikacija: | Avarinis |
