8W elastīga LED lenta KOBE
Kods: 600100031
Gaismekļi: KOBE100_8W_336LED_3K_800
Elastīga LED Lenta DC24V. 2 oz PCB ( dubults alumīnija slānis ). 3M lente. IP20. EPISTAR A5000 COB LED Lenta. 5000 mm rullis. Gaismas temperatūra 3000K.
| Jauda: | 8 W/m |
| Kelvins: | 3000 Kelvin |
| Gaismas efektivitāte: | 100 lm/W |
| Gaismas atdeve: | 800 lm |
| Apgaismojuma leņķis: | 120° |
| Gaismas atbilstība naturālajai gaismai CRI: | ≥80 |
| UGR | <21.5 |
| Aizsardzības veids IP: | IP20 |
| LED Brand: | EPISTAR A5000 COB |
| Darba mūžs: | 50000 L80/B10 25⁰C |
| Izmēri: | 5000x8x3 mm |
| Svars: | 0,046 kg |
| Garantija (mēnesī): | 60 |
